Nasıl Sahip Olurum?

Telefon numaranızı yazarak “Giriş” butonuna tıkladıktan sonra, istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak Üni Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Öğrenci belgesinin güncel durumu ve başvuru formunda yer alan bilgiler ile uyumluluğu kontrol edildikten sonra başvurunuzun sonucu SMS olarak iletilecektir.

Neden Üni Kart sahibi olmalıyım?

CarrefourSA’nın öğrencilere özel olarak düzenleyeceği kampanyalardan haberdar olabilmek ve sizleri bu kampanyalardan faydalandırabilmemiz için Üni Kart sahibi olmalısınız.

Mağazadan Üni Kart sahibi olabilir miyim?

Hayır, Üni Kart’a sadece carrefoursakart.com adresi üzerinden başvuru yaparak sahip olabilirsiniz.

Bireysel CarrefourSA Kart’ım bulunuyor. Yine de Üni Kart başvurusunda bulunabilir miyim?

Evet, bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde Bireysel CarrefourSA Kart’ınız, Üni Kart olarak güncellenecektir.

Üni Kart sahibi olunabilmesi için okuldan alınan öğrenci belgesi geçerli midir?

Hayır, geçerli değildir. Üni Kart başvurularında sadece e-devlet üzerinden alınan öğrenci belgesi geçerli olmaktadır.

Üni Kart’ın geçerlilik süresi ne kadardır?

Her yılın Temmuz ayının sonunda güncel öğrenci belgesi ile vizeleme işlemi yapılmalıdır. Öğrencilik durumu devam ettiği sürece Üni Kart avantajlarından faydalanılabilecektir.

Öğrencilik durumum sona erdi, Üni Kart’ıma ne olacak?

Temmuz ayının sonunda vizeleme işlemi yapılamadığı takdirde Üni Kart, Bireysel CarrefourSA Kart’a dönüşecektir. Bireysel CarrefourSA Kart avantajlarından faydalanılmaya devam edilecektir.

Üni Kart başvurum onaylandı, Üni Kart avantajlarından nasıl faydalanabilirim?

CarrefourSA kasalarında Üni Kart numaranızı veya kartınıza bağlı telefon numaranızı söyleyerek Üni Kart avantajlarından faydalanabilirsiniz. Online alışverişlerde ise Üni Kart’ınıza bağlı telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Üni Kart sahibi olurken, Ticari Elektronik İletişim izni vermek zorunda mıyım?

Hayır, zorunda değilsiniz.

CarrefourSA Kart’ın üyelik ücreti var mıdır?

SMS ve üyelik hizmetlerimizden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Nasıl puan kazanırım ve nelerde kullanabilirim?

Üni Kart ile alışveriş yapılabilmesi için kasalarımızda Üni Kart numarası veya Üni Kart’a ait telefon numarası ile işlem yapılması ve okul kartının ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanyaların puan kazanma mekanizmaları ve kuralları, kampanya özelinde hazırlanan broşürde veya katalogda yer alır. Kampanyalara ilişkin detaylı bilgi almak isteyen müşteriler carrefoursa.com/kampanyalar web adresinden veya 444 10 00 numaralı CarrefourSA çağrı merkezini arayarak kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), kombi, mekan ısıtma, hava temizleyiciler, ev su ısıtma, mini fırınlar, ocak- ankastre, televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemelerinden puan kazanılamaz ve bu ürünlerin alışverişlerinde puan kullanılamaz.

1 Puan kaç TL’dir?

1 Puan=1 TL’dir. Kazanılan puanlar nakde çevrilemez ve sadece CarrefourSA marketlerinde, carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasında kullanılabilir.

Kartımdaki puanları internet sitesinde nasıl kullanabilirim?

Carrefoursa.com veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasına Üni Kart’ınıza bağlı telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra, Üni Kart’ınızdaki puanları da kullanabilirsiniz.

Kaç puanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Puan bilgilerinizi 444 10 00 numaralı çağrı merkezinden, CarrefourSA marketlerinde kasalarda veya carrefoursa.com ya da CarrefourSA Kart mobil uygulamaları üzerinden öğrenebilirsiniz.