1 Puan kaç TL’dir?

1 Puan=1 TL’dir. Kazanılan puanlar nakde çevrilemez ve sadece CarrefourSA marketlerinde, carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasında kullanılabilir.

CarrefourSA Kart’ımı aldığım andan itibaren puan kazanmaya ve harcamaya başlayabilir miyim?

Müşteri formdaki bilgileri tamamlayıp kaydettikten sonra, cep telefonunu söyleyerek, anında indirim ve puan kazanıp harcayabilecektir. 10 TL ve üzeri puan kullanımında, doğrulama için Kart’ın bağlı bulunduğu cep telefonuna SMS ile onay şifresi iletilmektedir; bu şifreyle doğrulama yaparak puanınızı kullanabilirsiniz.

CarrefourSA Kart’ın üyelik ücreti var mıdır?

SMS ve üyelik hizmetlerimizden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Nasıl puan kazanırım ve nelerde kullanabilirim?

Kampanyaların puan kazanma mekanizmaları ve kuralları kampanya özelinde hazırlanan broşürde ve/ya katalogda yer alır. Kampanyalara ilişkin detay bilgi almak isteyen müşteriler 444 10 00 numaralı CarrefourSA çağrı merkezini arayarak veya market çalışanlarına sorarak kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirler.

*Alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinden puan kazanılıp, kullanılamaz.

Kaç puanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Puan bilgilerinizi 444 10 00 nolu çağrı merkezinden ve CarrefourSA marketlerinde kasalarda ve carrefoursa.com ve CarrefourSA Kart mobil uygulamaları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Puanlarımı paraya çevirebilir miyim?

CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kazanılan puanlar nakit para olarak talep edilemez.

Kartımdaki puanları internet sitesinde nasıl kullanabilirim?

CarrefourSA Kart’ınızı carrefoursa.com üzerinden üyeliğinize bağlayarak, CarrefourSA Kart’ınızdaki puanları carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasında da kullanabilirsiniz.

CarrefourSA Kart Dijital Üyesi olurken, Ticari Elektronik İletişim izni vermek zorunda mıyım?

Hayır, zorunda değilsiniz.

Üye olurken isim / soyisim bilgisini vermek istemiyorum. İsim / soyisim bilgisi zorunlu mudur?

İsim ve soyisim bilgisi, müşterilerle yürütülen kampanya ve aktivitelerdeki iletişimin kolaylaştırılması için kullanılmaktadır. İsim, soyisim bilginizi sizinle iletişimlerimizde kullanabilmemiz için isteğe bağlı olarak girebilirsiniz. Konuya ilişkin CarrefourSA Kart Üye Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.